Kupte si zájezd na poslední chvíli a zažijte úžasnou dovolenou!

logoLast minute zájezdů každý rok přibývá. Pokud i vy čekáte na nejvýhodnější cenu, máme pro vás hned několik tipů, jak se dá se zájezdem na poslední chvíli vybrat perfektní dovolená. Nemusíte si totiž koupit jen hotel, a vybírat dopravu nebo jídlo, ale vyberete si i ze zájezdů sportovních nebo poznávacích.

Vyberte si z cenové kategorie

Důležitým faktorem, podle kterého mnoho lidí dovolenou plánuje, je samozřejmě cena. Vyberete si z několika kategorií, a přizpůsobíte tak svou dovolenou ceně, kterou jste za ni ochotní dát. Ať už chcete utratit co nejméně, do 4999 Kč, nebo o trochu více, do 9 999 Kč, vždy si vyberete přesně to. co se bude nejvíce blížit vaší představě perfektní dovolené. Každý den probíhá aktualizace, takže opravdu vždy uvidíte jen současné nabídky, které už se nemusí opakovat.

Dovolená nejen v Londýně a Velké Británii

Mnoho zájezdů na poslední chvíli v sobě spojuje hned několik atraktivních destinací. Nemusíte tak v jednom místě trávit mnoho času, ale po několika málo dnech přejet na jinam. Několik zájezdů nabízí ve spojení s Londýnem i Belgii, další projedou všechna důležitá města Velké Británie, Paříž nebo Amsterdam.

Pokud si potrpíte na hezké počasí, podívejte se spíše po dovolené na jihu Evropy. Skvělou dovolenou s vysokými teplotami nabízí celoročně Španělsko nebo Itálie.

Stadion Arsenalu - Emirates
Stadion Arsenalu – Emirates

Zájezdy za sportem

Jistě se najde nemálo sportovních fanoušků, kteří se touží podívat na zápas svého oblíbeného sportovce nebo dokonce celého týmu. Asi úplně nejvyhledávanějšími sportovními zájezdy jsou utkání anglických fotbalových klubů. Do Londýna můžete jen speciálně na utkání, a nebo ho spojit s několikadenní prohlídkou města, to už je jen na vás. Další velkou sportovní událostí je tenisový Wimbledon, kde se už teď prodávají lístky a zájezdy na rok 2015. Pokud i vy patříte mezi tenisové nadšence, nenechte si ujít možnost vidět české tenisty a tenistky v akci.

Poznávací zájezdy

Dalším typem dovolené, kterou ocení hlavně milovníci historie, jsou poznávací zájezdy. Zpravidla se nemusíte starat vůbec o nic. Ubytování, polopenzi i vstupné máte většinou v ceně. Průvodce vás provede všemi důležitými místy a sdělí vám fakta, která se k nim vážou. Vy už si užijete jen krásnou atmosféru měst, do kterých se při své dovolené podíváte. A jestliže si troufáte na dovolenou mimo Evropu, zkuste navštívit třeba Egypt, který skrývá pamětihodnosti z nejstarších dob života lidské civilizace.

Dovolená na lodi

Poslední alternativou, která je ale už na dražší straně cenového spektra je dovolená na lodi. Při ní se podíváte hned na několik míst, včetně Velké Británie. Zpravidla je tato dovolená delší, trvá více než 10 dní a vy si při ní užijete krásné mořské pláže, spoustu zábavy na lodi a prohlídku měst, u kterých zrovna loď zakotví. Nádhernými ostrovy ve Středozemním moři, které na „lodní“ dovolené jistě navštivte, jsou Malta a Kypr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..