Ubytování v Londýně

Londýn a jeho okolí nabízí více než 1 000 možností, kde se ubytovat. Je pouze na vás, který hostel, penzion či hotel si vyberete. My vám nyní přinášíme několik tipů na levné ubytování v blízkosti slavných londýnských památek.

Hostely

Nejlevnější způsob ubytování představují hostely. Ubytování v tomto typu ubytovacího zařízení se hodí zejména pro velké skupiny či pro mladé lidi, kteří dávají přednost cenově dostupnému bydlení před soukromým a luxusem. Navíc i hostely mají stále své kouzlo.

Cena za lůžko na noc se pohybuje okolo 600 Kč. Hostely nabízejí pokoje se 4 až 20 lůžky. Pokud jste žena, dobrá zpráva pro vás jistě je, že hostely často nabízí i možnost ubytování v pokojích určených právě pouze ženám.

Pride of Paddington

Pride of Paddington je jednoduše ale moderně zařízený hostel, který se nachází jen 5 min chůze od Hyde Parku a pouhých 30 minut jízdy od letiště Heathrow. Pokoje jsou čisté, zařízené patrovými postelemi. Sociální zařízení je společné. Hosté mohou zdarma využívat WiFi. Parkoviště se v areálu nenachází.

Cena za noc v 6lůžkové noclehárně se pohybuje okolo 900 Kč včetně snídaně.

Penziony a hotely

Další možnost levného ubytování v cenové relaci zhruba od 1 100 do 1 500 Kč za dvoulůžkový pokoj nabízí v Londýně zejména penziony a několik hotelů na nižší úrovni (tj. hotely oceněny nejčastěji jednou až dvěma hvězdičkami, občas v této cenové kategorii můžete narazit i na hotel tří-hvězdičkový a to zejména tehdy, je-li v “akci” nebo nenachází-li se hotel přímo v Londýně, ale několik kilometrů od něj). Ušetřit můžete také tím způsobem, že zvolíte pokoj bez vlastní koupelny. Rozdíl v ceně se může vyšplhat až k 500 Kč.

Peckham Lodge **

Peckham Lodge představuje velice levný způsob ubytování. Autobusová zastávka se nachází přímo před budovou a do centra města se odsud dostanete přibližně za 20 minut. WiFi připojení je k dispozici zdarma a za poplatek můžete využít soukromé parkoviště. Každý pokoj má vlastní koupelnu a fén. Navíc v každém pokoji najdete i zařízení na přípravu kávy a čaje.

Cena za dvoulůžkový pokoj se pohybuje okolo 1 100 Kč/noc včetně snídaně.

Ostatní hotely v centru Londýna už za tak příznivou cenu neseženete, a pokud ano, bývají většinou uživateli hodnoceny spíše průměrně, někdy až negativně. Můžeme doporučit Sheraton hotely v Londýně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..