Eurovíkend v Londýně

Eurovíkendy jsou určeny pro ty, kteří chtějí za krátký čas poznat krásy Evropy. Jedná se o 2 až 3 denní zájezd do hlavních evropských metropolí.

Časté destinace

Pokud se chcete vydat do turistických destinací, nemusíte se bát, že by se tam nekonal eurovíkend. Přesně na tyto místa jsou totiž eurovíkendy zaměřeny. Zájezdy se pořádají do Francie, Španělska, Řecka, Itálie, Nizozemí atd. Do Anglie se pořádají samozřejmě také. Nejoblíbenější destinace v Anglii je bezesporu Londýn.

Eurotunnel
Eurotunnel

Londýn

I přesto, že víkend na poznání Londýna často nestačí, nebudete litovat návštěvy. Každý si může vybrat typ eurovíkendu podle toho, co chce poznat a co ho zajímá. Určitě však všichni poznáte Big Ben, Tower Bridge, London Eye, Houses of Parliament a mnohé další londýnské památky.

Ceny

Ceny jsou různé. Pohybují se podle typu zájezdu, podle společnosti, se kterou se rozhodnete jet, ale také podle toho, zda se vydáte autobusem nebo letadlem. Eurovíkendy do Londýna lze najít již za 3000 Kč, ale také za 11000 Kč. Proto je vhodné pořádně hledat a nevzít první zájezd co uvidíte. Jen tak můžete sehnat zájezd za přijatelnou cenu. Eurovíkendy se také často zlevňují na různých slevových portálech, proto by určitě nebylo od věci podívat se i tam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..