Než vyrazíte do Londýna, naučte se alespoň základy angličtiny!

tutor2Pokud se vydáte do jakékoliv země ve které se mluví anglicky, měli byste znát alespoň její základy. A i když před vaším odjezdem nezbývá mnoho času, základy angličtiny se můžete naučit už za jeden jediný den, nebo víkend!

Jazykové kurzy od Tutoru

Výhodou jazykových kurzů od společnosti Tutor je, že si v nabídce vyberete dny, ve kterých máte čas a systém vám ukáže, jaké kurzy jsou zrovna dostupné. To samé platí i s denní dobou. Máte čas velmi brzo ráno, kolem oběda, nebo pozdě večer? To vše si na oficiálních stránkách Tutoru zvolíte přesně podle svých představ. Ať už máte jeden den, nebo celý měsíc, vždy se naučíte něco nového pod vedením zkušených učitelů s mnohaletou praxí.

Svou znalost angličtiny si můžete jen osvěžit, dále rozvinout, a nebo se začít učit od samých základů. A pokud máte čas jen pár dní o prázdninách? Tutor pořádá speciální letní jazykové kurzy, tak se na ně určitě podívejte!

tutor

Chci se připravit na…

Je zřejmé, že jiný přístup potřebují začátečníci a pokročilí, a na to vše v Tutoru myslí. Kurzy se ale liší i podle toho, na co se zrovna připravujete. Pokud plánujete cestu do Londýna, skvělý pro vás bude kurz gramatiky, ale ještě lepší konverzace.

Nabídka je však ještě širší, a tak zde můžete studovat po maturitě, připravovat se na mezinárodní zkoušky, koupit si profesní, nebo tematické kurzy atd. Výjimkou nejsou ani speciální hodiny pro děti a seniory. Kurzy se pořádají po celé ČR, stačí se jen podívat na nabídku měst.

Cena kurzů

Cena jednotlivých kurzů se pohybuje podle intenzity a délky, tzv. jiná bude cena při dvou hodinách za týden a čtyřech hodinách jednou za 14 dní. Ceny začínají na 599 Kč.

O společnosti

Společnost Tutor si dala za cíl nabídnout každému zájemci o studium co nejširší nabídku vzdělávání. Zaměstnává profesionály, kteří jsou ale ke svým studentům velmi přátelští a vstřícní. Využívá nejnovějších výukových metod a veškeré kurzy jsou perfektně zorganizované. V roce 2010 využilo služeb této společností více než 10 000 lidí.

Kurzy se dají jednoduše a rychle objednat, jak přes internet, tak telefonicky. A pokud si nebudete jisti svou volbou, můžete zavolat klientskému centru, kde vás s výběrem poradí. Tutor každoročně pořádá mnoho kurzů pro celé skupiny i jednotlivce, další outdoorové programy i široké poradenství v oblasti vzdělávání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..