Co podniknout v Londýně v horkém počasí venku?

zdroj: visitlondon.com
zdroj: visitlondon.com

V jednom z minulých článků, jste se mohli dočíst o akcích, kterých se můžete zúčastnit v Londýně v průběhu července. Dnes tento článek rozšíříme a vy se dozvíte, kde můžete trávit horké letní dny a být přitom na vzduchu.

Divadla

I divadla se v létě přemisťují na vzduch, a ta londýnská nezůstávají pozadu. Pokud jste příznivci kultury, a divadelních představení zvláště, určitě si nenechte ujít následující sérii akcí. Už tradičním kulturním místem je amfiteátr v Regent´s Parku. Má přes 1000 míst a můžete se těšit na staré klasiky, hry od W. Shakespeara, nebo úplně nová představení mladých umělců.

Kino pod hvězdami

Ta samá situace platí i pro kina. Jejich produkce se přesunuje pod širé nebe a těší se velké přízni návštěvníků. Kromě velkého festivalu Film4Summer se můžete dívat na filmy i z výřivky v tzv. Hot Tub Cinema. Snad v každé části Londýna najdete menší kino, které svůj program vysílá pod hvězdami.

zdroj: visitlondon.com
zdroj: visitlondon.com

Festivaly

Nepřeberné množství letních festivalů uvítá toto léto i Londýn. Je jen na vás, jaký druh festivalu zvolíte. Můžete se v rámci festivalu projet po Londýně na kole, ochutnat mnoho netradičních potravin, vidět mnoho vystoupení v ulicích nebo nespočet hudebních festivalů po celém městě.

Město z Temže

Ideální věcí, která se dá dělat hlavně v létě, je výlet lodí po řece Temži. Můžete sedět venku, nechat na sebe dopadat sluneční paprsky a kochat se památkami z úplně jiného úhlu. To však platí i pro jezera, která jsou součástí královských parků a kde si zase užijete klid a příjemnou atmosféru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..