London Dungeon

London Dungeon (česky londýnský žalář) je jedinečnou atrakcí, kde uvidíte, uslyšíte a ucítíte jak nejtemnější historie Londýna ožívá. Navštívíte Ten Bells Pub – pivnici, kde si Jack Rozparovač vybíral své oběti. Projdete se bezútěšnými uličkami z viktoriánské doby, plnými typické londýnské mlhy a moru. Ocitnete se v Toweru a jeho mučící kobce, kde vládne ponížení a bolest. Celkem na vás čeká 14 interaktivních vystoupení s živými herci a s řadou speciálních efektů, které ohromí, vystraší a pobaví celou rodinu, včetně 2 strašidelných jízd. To vše trvá přibližně 90 minut. Je zde upozornění, že děti mladší 16ti let nemohou na atrakci bez doprovodu osoby starší 18ti let.

Otevírací doba

Atrakce London Dungeon je otevřena každý den v roce od 10.00 do 17.00.

Kde atrakci najdete?

London Dungeon se nachází v blízkosti London Eye, na jižním břehu Temže mezi Westminster Bridge a Hungerford Bridge. Ze stanic londýnského metra Waterloo, Embankment, Charing Cross, Westminster nebo Lamberth North je v pěší vzdálenosti během několika málo minut. Autobusové linky 12, 53, 148, 159 a 453 vedou do stanice Lower Marsh, která je 1 minutu chůze od London Dungeon.

Vstupenky

Pro dospělého (věk 16+) stojí základní vstupenka £24 (cca 720 Kč), pro dítě od 3 – 15 let £19 ( cca 570 Kč). Děti mladší 3 let mají vstup zdarma. Vstupenky můžete zakoupit buď přímo na místě a nebo online. Protože se jedná o oblíbenou atrakci, doporučujeme koupit vstupenky online. Ušetříte tak až 20% a vyhnete se zbytečnému čekání. Pokud plánujete navštívit ještě další atrakce jako třeba Akvárium, London Eye nebo Muzeum Madame Tussaud, využijte nabídku některého z balíčků. Na vstupném výrazně ušetříte.

Zarezervovat vstupenky od £22 (sleva 10% při rezervaci on-line)

Podívejte se, co na vás uvnitř London Dungeon čeká