Skupina LUCIE v květnu vystoupí v Londýně

foto: Lucie Hölzlová
foto: Lucie Hölzlová

Znovuzrozená kapela LUCIE odstartuje svůj návrat právě v Londýně. Přesně po deseti letech se do této britské metropole vrací, aby zahájila své dlouho očekávané československé turné.

Londýn bude na jejich koncertní šňůře ojedinělým zahraničním místem. LUCIE vystoupí v O2 Shepherd´s Bush Empire, kam se vejde asi 2000 návštěvníků. Do Londýna však nemusíte jezdit na vlastní pěst, ale můžete se svézt s dalšími fanoušky speciálně vypravenými autobusy. Více se dozvíte tady.

K londýnskému koncertu se vyjádřili i členové populární kapely.  „Symbolicky navazujeme na naše koncerty tam, kde jsme skončili, v Londýně, v Mekce rockové hudby a ještě k tomu v tak prestižním sále, jakým je O2 Shepherds Bush Empire! Těšíme se na Londýn, na naše fanoušky a na pořádný rozjezd!“

lucie-holzlova-nahled

AKTUALIZACE 12.5.2014
Na koncertě Lucie v Londýně byla Lucie Hölzlová, která se s námi podělila o své zážitky. „Pro mě to byl úžasný zážitek! Hlasitá hudba, světelné efekty, O2 Empire plné lidí a v neposlední řadě kapela Lucie, která byla perfektní a díky, které tam zavládla naprosto dokonalá atmosféra!“

 

Koncertní turné roku

Turné po Česku a Slovensku začne 26. května v Košicích. LUCIE se bude vracet zpět do ČR přes Bratislavu. Zastaví se i v Ostravě nebo Brně. Tři zcela vyprodané pražské koncerty započnou 10. června.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..