Kurzy angličtiny

Angličtina je celosvětově rozšířený jazyk. Pokud ji budeme umět používat, nedomluvíme se jen v Anglii, Americe a Austrálii, domluvíme se s ní skoro v každé zemi. Proto bychom ji měli umět alespoň trošku ovládat.

oxfordKurzy angličtiny

Existuje několik učebnic pro samouky, ale určitě je lepší, vyhledat kurzy. Ty nám pomohou jak s gramatikou, porozuměním a samotnou řečí, tak s výslovností. Podle znalosti daného jazyka budete většinou rozřazeni do několika skupin, takže ani začátečníci se nemusí stydět přijít, protože budou na kurzu s lidmi se stejnými znalostmi. V České republice najdeme snad v každém městě několik škol, které nabízejí kurzy, takže můžete využít tyto kurzy, nebo kurzy přímo v Anglii, respektive v Londýně.

Kurzy angličtiny Londýn

Kurzy v Anglii jsou jiné než ty české, a to především v tom, že celý váš pobyt se bude točit okolo výuky angličtiny. Budete ubytování u hostitelské rodiny a budete docházet na hodiny do školy. Nejkratší kurzy jsou na 2 týdny. Nemusíte se bát, že byste se za tak krátkou dobu nic nenaučili. Budete absolvovat určitý počet hodin angličtiny, ale to není zdaleka vše. Ohromná výhoda je, že se budete anglicky muset dorozumívat vlastně všude. Angličtinu budete potřebovat ke komunikaci se spolužáky, ke komunikaci na ulici a v neposlední řadě i s hostitelskou rodinou. Proto je vlastně celý pobyt výuka, která je skvělá tím, že nebudete celé dny tvrdnout nad učebnicemi, ale užijete si i zábavu. Můžete ale odcestovat klidně na rok. Tyto pobyty vám zařídí nějaká z českých agentur, které se na to specializují, jako například Student Agency. Vy si můžete vybrat školu, kterou budete chtít navštěvovat i místo, kam budete chtít jet. I když o těchto kurzech slyšíte spíše od středoškoláků, existují i školy, které se zaměřují přímo na lidi s nějakým určitým věkem. Tyto služby vám nabízí například škola Language in London, škola Wimbledon School English a mnohé další.

Ceny

Dva týdny se standardním kurzem angličtiny v Londýně vás mohou vyjít kolem 10000 Kč. Samozřejmě záleží na agentuře, kterou si zvolíte, ale i na škole a místě, které si vyberete. K tomu si budete muset připočítat ještě letenku, pojištění atd. Existují ale i agentury, které mají tyto věci už v ceně. A ty které ne, vám to za příplatek zařídí.

Před odjezdem si projděte i pár základních anglických frází a slovíček, ať se v Londýně neztratít. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..