Obchody v Londýně

camden-town-2Jak je obecně známo, žádná žena si nesmí nechat ujít nákupy v Londýně, protože oblečení je zde levnější než v České republice. Někdy je ale také potřeba nakoupit něco k jídlu nebo jiné potřebné věci. Proto si zde zrekapitulujeme dostupné možnosti.

Potraviny

Klasické supermarkety, které známe z ČR, můžeme připodobnit ke zdejším obchodům Asda, M&S a Sainsbury’s, z nichž nejlevnější je nepochybně Asda. Zakládáte-li si opravdu na levných potravinách, vyzkoušejte Iceland, ten nabízí především polotovary a hotová mražená jídla. Na levné potraviny můžete také narazit na trzích. Zde máte jistotu, že je zboží čerstvé, což je pro mnohé lidi stěžejní. Mimo ovoce a zeleniny je tu vhodné kupovat i maso a ryby. Aldi a Netto jsou obchody připodobitelné našemu Lidlu, ten se v Londýně mimochodem nachází také. Neseženete zde potraviny pro každodenní nákup, ale zato koupíte skvělé kousky.

Vše za 1 libru

Obchody Pound Land, Pound Stretcher a The 99p Store jsou obdobou našich obchodů Vše za 39. Nakoupíte zde vše od kosmetiky po potřeby pro domácí mazlíčky.

Oblečení

Jak jistě všichni víte, v Londýně se dají nakoupit skvělé módní kousky za málo peněz, ale na druhou stranu jsou tui ty nejluxusnější obchody, ve kterých potřebujete neomezený rozpočet. Mezi ty levné patří bezesporu Primark, ten je jedním z nejnavštěvovanějších obchodů s oblečením. Další z těchto obchodů je Peacock a Matalan. Na své si přijdou i milovníci obchodů Zara, H&M či Topshop. Těm náročnějším jsou k dispozici obchody jako Channel, Christian Dior a další světoznámé značky.

Secondhandy a outlety

Těchto typů obchodů je zde nespočet. Jeden z typů secondhandů je Charity shop, ty fungují na stejném principu, ale výtěžek jde na charitu. Z outletů můžeme zmínit například TK Max, jenž je velmi oblíbený a najdete tu například oblečení od značky Nike.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..