Nezapomeňte při cestě do Londýna na cestovní pojištění!

www.ilondyn.com_online_ergo_cz_nahledovyDo Londýna se letecky dostanete za hodinu, ale nenechte se zmást. I když je britská metropole blízko, jedná se o zahraniční zemi a je třeba mít připravena zadní vrátka. Při každé cestě do Londýna byste měli myslet na řádné pojištění. Myslíte si, že si na ostrovech vystačíte s modrou kartičkou pojištěnce? Jste na omylu!

Modrá nestačí!

Modrá kartička od zdravotní pojišťovny dokazuje, že si platíte řádné zdravotní pojištění, ovšem neslouží jako pojištění na cesty. Pokud se spoléháte na to, že se vám na základě modré kartičky dostane v zahraničí řádné lékařské péče, jste na omylu. Nárokovat s ní lze pouze nezbytnou zdravotní péči ve veřejných zdravotnických zařízeních. Vše ostatní si budete muset platit z vlastní kapsy. Více se na toto téma dozvíte zde.

www.ilondyn.com_online_ergo_cz_01

Proč ano?

Pokud vyrážíte do Londýna nebo kamkoliv jinam, cestovní pojištění do zahraničí se vždy vyplatí. Kryje vás v případě, když budete potřebovat v zahraničí lékařskou péči i v dalších nepříjemných situacích. Cestovní pojištění může kromě škody na zdraví pokrýt i majetkové újmy jako je poškození zavazadel a může být ochranou v případě, kdy způsobíte jiné osobě škodu na zdraví či na majetku.

www.ilondyn.com_online_ergo_cz_02

Výhodná volba!

Sazby pro cestovní pojištění pro Londýn a další evropské destinace jsou velmi mírné. Platí se 20 až 30 Kč na den. Důležitou položkou pojištění je výše léčebných výloh. Je to suma, kterou za vás pojišťovna zaplatí v případě potřeby lékařského ošetření, převozu apod. Obvykle se drží na hranici 3 500 000 Kč. Čím vyšší léčebné výlohy jsou, tím lépe pro vás. Nabídky pojišťoven si proto srovnejte a rozhodně se neřiďte jen cenou za jeden den!

Online s bonusy

Cestou, jak ušetřit, je sjednat cestovní pojištění online. Mnohé pojišťovny při této formě sjednání nabízí slevy a bonusy jako je pojištění zavazadel či odpovědnosti za lepší cenu, sleva na pojištění aj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..