Londýn – eurovíkendy, kde budete dýchat živoucí historii

Nedává vám vaše práce možnost vyjet si na delší dovolenou, a přitom byste rádi poznávali kulturní a historická evropská centra? S CK Neckermann nejsou tyto dvě věci neslučitelné a žádné vaše přání nesplnitelné. Chcete-li poznat romantická zákoutí, klasické anglické hospůdky i hlavní historické památky, jsou tu pro vás eurovíkendy v Londýně. Můžete zde strávit tři noci prodlouženého víkendu v příjemném a velmi oblíbeném hotelu Days London South Ruislip *** v západní části Londýna a dny s českým průvodcem po nejznámějších kulturních místech.

Vyražte na eurovíkend – Londýn vám bude ležet u nohou!

Chcete si vychutnat trochu historie, která stále žije? Pak je pro vás eurovíkend v Londýně s Buckinghamským palácem nebo památným Tower Bridge to pravé. V katedrále sv. Pavla si můžete zavzpomínat na princeznu Dianu, ve Westmisterském opatství zase na nedávnou pohádkovou svatbu prince Williama. Jste-li dychtiví poznání, pak si jistě nenecháte ujít Britské muzeum. Vedle standardní prohlídky vám eurovíkend nabízí Londýn pohledem panoramatické okružní jízdy nebo celodenní výlet Oxford – Windsor.

Obraťte se na nás a zajistíme vám nejen letenky, ale i cestu z letiště do hotelu a celý servis.

Navštivte na eurovíkend Paříž nebo Řím a poznávejte život v Evropě!

Dáváte spíše přednost jižním státům, nebo si vaše srdce získaly romány Victora Huga a Alexandra Dumase? S CK Neckermann, která nabízí nejlépe rozvinuté průvodcovské služby Thomas Cook Service, můžete strávit svůj eurovíkend v Paříži nebo zvolit eurovíkend – Řím. Nevyhovuje-li vám živá historie Londýna, můžete se vypravit za antickými památkami nebo si po vzoru Audrey Hepburn splnit sen během „prázdnin v Římě“. Jestli vás pak neláká ani eurovíkend v Římě, vydejte se na eurovíkend v Paříži, městě, kde na každém kroku dýchá něco z historie, a které přitom pulzuje kulturním a módním životem.

Prožijte svou krátkou dovolenou naplno s eurovíkendy v Londýně, Římě nebo Paříži!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..