Průvodci

V Londýně už jste byli a rádi byste v něm objevili něco nového? Využijte služby některých průvodců, kteří Vás zavedou na místa, která v průvodcích nenajdete.

Adéla Barošová – sadelouvlondyne.cz

adela-barosova-ilondyn-comNemáte rádi organizované zájezdy, ale bojíte se vydat do Londýna na vlastní pěst? Kontaktujte českou průvodkyni v Londýně Adélu. Domluvte si s ní prohlídku v češtině podle toho, co vás zajímá a co byste chtěli vidět. Adéla je v Londýně doma a ukáže vám všechno to, co byste viděli při organizovaném zájezdu, plus spoustu dalších zajímavostí a tajných míst, na která při klasických prohlídkách nezbývá čas. Pomůže vám připravit program na další dny, poradí, co stojí za to vidět a co ne, kde se nejlépe najíte, co vidět v muzeích, kde a co nakoupit domů…
Jak to funguje? Na webu www.sadelouvlondyne.cz si vyberete trasu nebo trasy, o ktere mate zajem a  domluvite se s Adelou na datech. Koupite si letenku a ubytovani a muzete vyrazit. Nasajete atmosferu mesta pri prochazkach na vlastni pest a pri prohlidkach s Adelou toho uvidite vice nez pri poznavacim zajezdu, nemluve o vykladu plnem zajimavosti, pribehu a souvislosti. Navnadili jsme vas? Pak nevahejte a podivejte se na prehled tras na http://sadelouvlondyne.weebly.com/prohliacutedky-s-adeacutelou.html.
Líbil se vám článek? Sdílejte ho na: