Thorpe Park

Thorpe Park  Resort je přímo ostrovem zábavy! Pokud máte rádi horskou dráhu, tak právě tuhle atrakci byste si neměli nechat ujít. Najdete zde jedny z nejvyšších a nejrychlejších drah v Evropě. Park nabízí víc než 30 druhů jízd –  například strašidelná jízda démona, hororová jízda na motivu filmu SAW, vodní jízdy a mnoho dalších atrakcí. Během roku probíhají i tématické akce typu Halloween Fright Nights nebo Love Island Lates během letních víkendů. Čekají na vás prvotřídní jízdy, při kterých budete se budete smát i křičet hlasitěji, než byste kdy čekali.

Trasa a otevírací doba

Park se nachází v hrabství Surrey. Z centra Londýna se do něj lze dostat jak autobusem (cesta trvá přibližně hodinu), tak metrem ze stanice Waterloo přímo do stanice Staines. Koncem března Thorpe park zahajuje svou sezónu, která trvá až do konce října. Během zimních měsíců (od listopadu do února) je zavřený. Ve všední den je otevřeno od 10:00 – 17:00, o víkendu se pak otevírací dobu prodlužuje do 18:00. Během letních měsíců je, ve vybraných dnech, park v provozu až do 22:00.

Vstupenky

Vstupenky můžete zakoupit na místě, ale doporučujeme je pořídit online. Můžete tak totiž ušetřit až 50% z jejich ceny. Zároveň se vyhnete riziku, že vás při příjezdu na místo nevpustí dovnitř, protože je kapacita parku naplněna. Jednodenní vstupenka pro dospělého stojí £55 liber. Děti do 3let věku mají vstup zdarma, pro starší děti je cena stejná jako za dospělého. Rodinná vstupenka stojí od £99 – £165 liber (cena se odvíjí od počtu dětí).

Zarezervovat vstupenky od £27,50 (sleva 50% při rezervaci on-line)

Podívejte se, jak to v Thorpe Parku vypadá