Londýnské univerzity

vyhled-na-londyn2Každý z vás jistě zná alespoň jednu Londýnskou univerzitu. Ty jsou proslavené po celém světě a studovat tam je ohromná čest, která se poštěstí jen těm nejlepším.

University of London

Londýnská univerzita neboli University of London je jedna z největších, nejstarších a nejrozmanitějších univerzit ve Velké Británii. Tato univerzita je komplex skoro 200 budov a čítá 18 kolejí (samostatných korporací studentů a vyučujících při univerzitě). Nachází se ve čtvrti Bloomsbury a v blízkosti je zastávka metra Russell Square. Tato budova však nabízí studium nejen v Londýně, ale po celém světě. Své studium můžete zaměřit například na veterinu a z méně obvyklých oborů například na zlatnictví.

Další známé londýnské univerzity

Oxford
Oxford

Mezi další populární univerzity v Londýně patří například University of Westminster, kde lze studovat na jedné z pěti rozmanitých fakult, nebo University College London, což je jedna z nejprestižnějších univerzit ve Velké Británii. Studenti si také můžou vybrat University of Greenwich nebo Queen Mary University of London. Toto je však jen malý výběr ze všech zdejších univerzit.

Efektivní a rychlý způsob jak se naučit anglicky

Toužíte-li umět skvěle anglicky, není nic jednoduššího než vyhledat nějaký londýnský institut (anglicky London institute), který vám s tím pomůže. Navíc můžete získat i certifikát London Institute of English.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..